AN SCOLAR 2010-2011

Numele Si Prenumele Elevilor
Clasa
Disciplina
Faza Castigata
Premiul
Cadrul Didactic Coordonator
 Breha  Adelina V  Limba si literatura romana Judeteana  Premiul III  Rădulescu Cornelia
 Căliceanu Larisa  V  Limba si literatura romana Judeteana  Premiul III   Ciotic Ramona
 Popescu Andreea Bianca  VI  Limba si literatura romana Judeteana Premiul II Dumitru Anastasia
 Hârbu Delia Miruna  VI  Limba si literatura romana Judeteana Mentiune  Dumitru Anastasia
Miu Bogdan  VII  Limba si literatura romana Judeteana  Premiul III   Lazia Anica
Oncioiu Gabriela  VIII  Limba si literatura romana Judeteana  Premiul III   Manu Oana
Ştefan Alexandra  VIII  Limba si literatura romana Judeteana Mentiune  Manu Oana
Mitrea Adelina  XII  Limba si literatura romana Judeteana Premiul III Trache Elena
Sabău Emilia XII  Limba si literatura romana Judeteana Premiul III  Trache Elena
Mihoc Mădălina XII  Limba si literatura romana Judeteana  Mentiune  Trache Elena
Grigoruţă Daniela IX  Limba si literatura romana Judeteana  Mentiune Ciotic Ramona
Tudor Camelia  XI Psihologie Judeteana Premiul III  Ioniţă Adriana
Dragomir Denisa  VIII Cultura civica Judeteana  Mentiune  Ştefan Mariana
Ciocan Andreea  VIII  Cultura civica Judeteana  Mentiune  Ştefan Mariana
Drăguşanu Andreea VII Cultura civica Judeteana Mentiune  Ştefan Mariana
Gornea Andreea VII Cultura civica Judeteana  Mentiune Ştefan Mariana
Mihăilescu Sabina VII  Cultura civica Judeteana Mentiune Ştefan Mariana
Niculescu Alexandra VII  Cultura civica Judeteana Mentiune Ştefan Mariana
Munteanu Beatrice  VII  Cultura civica Judeteana  Mentiune Ştefan Mariana
Bancu Miruna VII  Cultura civica Judeteana Mentiune Ştefan Mariana
 Bejinaru Emima VIII Biologie Judeteana Mentiune Popa Anişoara
Drăguşanu Andreea VII    Biologie   Judeteana Mentiune

Popa Anişoara

Grigoruţă Daniela IX     Biologie   Judeteana Premiul II

Grigoraş Ştefana

 Olteanu Cosmina XII Istorie  Judeteana Premiul II  Basa Elena
 Sabău Emilia XII Istorie   Judeteana Mentiune Basa Elena
 Manea Răzvan VII Limba Franceza  Judeteana Premiul II Vlad Luiza
 Bulgaru Irina VII Limba Franceza   Judeteana Premiul III

Vlad Luiza

 Lăzărică Lavinia Larisa VII Limba Franceza  Judeteana Premiul III Vlad Luiza
 Dragomir Denisa VIII Limba Franceza  Judeteana Mentiune Linea Iuliana
 Oncioiu Gabriela VIII Limba Franceza  Judeteana Mentiune Linea Iuliana
Bulgaru Irina  VII Limba Engleza  Judeteana Premiul III Borlovan Daniela
Oncioiu Gabriela   VIII  Limba Engleza  Judeteana Mentiune Dragomir Simona
   Leca Ana Maria XI Patimile si Invierea Domnului in inima mea  Nationala Premiul III Ciotic Ramona
  Ariton Bogdan IX Patimile si Invierea Domnului in inima mea  Nationala Mentiune Ciotic Ramona
   Grigoruţă Daniela IX Patimile si Invierea Domnului in inima mea  Nationala Mentiune Ciotic Ramona
Niculescu Alexandra   VII Tinere condeie Judeteana Premiul II Miu Jermen
  Botezat Tana Maria VI Tinere condeie Judeteana Premiul III Dumitru Anastasia
   Hârbu Delia Miruna VI Tinere condeie Judeteana Premiul I Dumitru Anastasia
 Grigoruţă Daniela  IX Tinere condeie Judeteana Mentiune Ciotic Ramona
   Popescu Andreea Bianca VI Religie Judeteana Premiul III  Măldăianu Nicoleta
Niculescu Alexandra     VII Religie Judeteana Premiul III  Tucă Elena
  Murineanu Andrei II Sa cinstim trecutul poporului roman Nationala Premiul II Dascălu Florentina
  Hârbu Delia Miruna  VI Credinta, lumina sufletelor noastre  Nationala

Premiul III – poezie

Premiul I – proza

 Dumitru Anastasia
Popescu Andreea Bianca    VI Credinta, lumina sufletelor noastre  Nationala

 Premiul II – poezie

Premiul II – proza

Dumitru Anastasia
  Antonescu Bianca  VI Credinta, lumina sufletelor noastre  Nationala Premiul I  Dumitru Anastasia
  Gheorghe Iulia  VI Credinta, lumina sufletelor noastre Nationala  Premiul II  Dumitru Anastasia
  Gandiceanu Ovidiu  VI Credinta, lumina sufletelor noastre Nationala  Premiul II Dumitru Anastasia
  Vinteanu Cristina  VI Credinta, lumina sufletelor noastre  Nationala  Premiul III Dumitru Anastasia