AN SCOLAR 2008-2009

Numele Si Prenumele Elevilor
Clasa
Disciplina
Faza Castigata
Premiul
Cadrul Didactic Coordonator 
Pasăre Cristina
VIII
Chimie
Locala
Mentiune
 Mocanu Cristina 
Gidu Zal
VIII
Chimie
Locala
Mentiune
 Mocanu Cristina 
Panciu Ionuţ
IX
Chimie
Locala
Mentiune
Mocanu Cristina
Ştefanopol Călin
IV
Educatie Civica
Judeteana
Mentiune
Stanimir Doinita 
Theodor Alexe   Bianca
IV
Educatie Civica
Judeteana
Mentiune
 Costache Daniela
Pandelea Nicoleta Steluta
VIII
Cultura Civica
Judeteana
Locul III
Belu Maria 
PresuraAndreea
VIII
Cultura Civica
Judeteana
Locul III
Belu Maria 
Solcan Roxana
VII
Cultura Civica
Judeteana
Mentiune
 Stefan Mariana
Fatu Adrian
VII
Cultura Civica
Judeteana
Mentiune
  Stefan Mariana 
Bancu Miruna Alexandra V

Limba si Literatura Romana

Judeteana Locul II Dumitru Anastasia
Dragusanu Andreea V Limba si Literatura Romana Judeteana Locul III Resit Florentina
Miu Bogdan V Limba si Literatura Romana Judeteana Mentiune Lazia Anica
Munteanu Beatrice V Limba si Literatura Romana Judeteana Mentiune Dumitru Anastasia
Antemir Diana VI Limba si Literatura Romana Judeteana Locul II Dumitru Anastasia
Oncioiu Gabriela VI Limba si Literatura Romana Judeteana Locul II Alexandru Ecaterina
Dobrescu Diana
VII
Limba si Literatura Romana
Locala
Locul III
Alexandru Ecaterina 
Peţu Ancuţa
VII
Limba si Literatura Romana
Locala
Mentiune
 Resit Florentina
Pandelea Nicoleta Steluta 
VIII
Limba si Literatura Romana
Locala
Locul I
 Lazia Anica
Bratei Alexandru
VIII
Limba si Literatura Romana
Locala
Locul III
 Dumitru Anastasia
Badelita Oana
IX
Limba si Literatura Romana
Locala
Locul II
 Ciotic Ramona
Mihoc Madalina
X
Limba si Literatura Romana
Locala
Locul III
 Trache Elena
Mitrea Adelina
X
Limba si Literatura Romana
Locala
Locul III
 Trache Elena
Stoian Cristina
XII
Limba si Literatura Romana
Locala
Locul III
 Ciotic Ramona
Constantin Ioana
XI
Limba si Literatura Romana
Locala
Locul III
 Resit Florentina
Iordan Madalina
XII
Limba si Literatura Romana
Locala
Mentiune
 Trache Elena
Dumitru Oana Cristina
XII
Limba si Literatura Romana
Locala
Mentiune
Ciotic Ramona 
Boanta Elena
XII
Limba si Literatura Romana
Locala
Mentiune
Trache Elena 
Mihaila Ruxandra
IX
Limba si Literatura Romana
Locala
Mentiune
Ciotic Ramona 
Sabau Emilia
X
Limba si Literatura Romana
Judeteana
Locul II
Trache Elena 
Abibula Emel
X
Limba si Literatura Romana
Locala
Mentiune
Trache Elena 
Presura Andreea
VIII
Limba Franceza
Judeteana
Locul II 
Linea Iuliana
Dragusanu Andreea V Religie Judeteana Mentiune Dumitru Iuliana
Niculescu Alexandra V Religie Locala Locul II Dumitru Iuliana
Ciocan Andreea VI Religie Judeteana Mentiune Dumitru Iuliana
Dragomir Denisa VI Religie Judeteana Mentiune Dumitru Iuliana
Grigoruta Daniela
VII
Religie
Judeteana
 Locul III
 Iordache Sita 
Sabau Emilia
X
Religie
Judeteana
 Locul III
 Iordache Sita 
Olteanu Cosmina X Religie Judeteana Mentiune Iordache Sita
Miron Alexandra XI Religie Locala Locul III Dumitru Iuliana
Constantin Ioana
XI
Religie
Judeteana
 Locul III
 Dumitru Iuliana 
Bratei Alexandru Adrian
VIII
Geografie
Judeteana
Mentiune
Ghita Maria 
Sabau Emilia X Istorie Judeteana Locul II

Basa Elena

Olteanu Cosmina X Istorie Judeteana Mentiune Basa Elena
Saliste Raluca XII Istorie Judeteana Mentiune Stefan Mariana
Miu Bogdan V Educatie Tehnologica Judeteana Mentiune Sapunaru Elena
Bratei Elexandru VIII Educatie Tehnologica Judeteana Locul III Sapunaru Elena
Oncioiu Gabriela VI Matematica Locala Mentiune Paraschiv Liliana